Grafika

11. ledna 2010 v 11:57 | ♫ Ricky ♫PRAVIDLA POUŽÍVÁNÍ MÉ VÝROBY:
Hotovou výrobu neupravovat, nepoužívat jako část vaší grafiky a nemazat autorův podpis!
Všechna moje grafika je určena k osobnímu použití!
Pokud budeš chtít avatary, či blendy používat na svém blogu jako obrázky k článkům, můžeš, ale měj je vždy uložené s adresou tohoto blogu! To znamená, že když si je uložíš do galerky na svém blogu, budou mít všechny název www.bsb-freaks.blog.cz a byla by slušnost mi říct, že si ty a ty půjčuješ:) Hlavu za to nikomu neutrhnu. Vydávat je za samostatný článek pro jiný blog je bez mého vědomí a svolení zakázáno!!! Pokud je budeš chtít jako článek, bude se to jmenovat to a to z bsb-freaks.blog.cz a pod tím pouze naše ikona jako jediný zdroj... žádný "zdroj pro mě" a "zdroj pro vás" a to platí pro všechny další, kdo si to od vás budou kopírovat. Jak je někde uvidím bez zdroje, nebo podepsané ikonou někoho jiného, bez milosti hlásím adminům!
Wallpapery jsou určeny k domácímu použití na vašem PC, ne jako designy na blogy! Pokud se ti bude líbit nějaký výtvor natolik, že ho budeš chtít jako design, tak pouze po domluvě s autorem, který to vyrobil!
Pokud se ti nelíbí tyto pravidla a nehodláš je respektovat, tak nic nekopíruj! Všechno dělám ve svém volném čase ze své dobré vůle a krom domluvy a svého zdroje za to nic nechci!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.